Rozumiem

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Zákaznícký servis 031 7732 211

0 0,00 €

nachádzáte sa: Hlavná stránka

O NÁS

                          obrázok 1   obrázok 2   obrázok 3   obrázok 4   obrázik 5   obrázok 6   obrázok 7

 

 

 

Spoločnosť META-GAS vznikla 1. apríla 1993. Od začiatku svojho pôsobenia si spoločnosť postupne vybudovala popredné miesto na slovenskom trhu v oblasti PLYN-VODA-KÚRENIE-SANITA.

 

 

 

Na území Slovenska má niekoľko pobočiek vo viacerých strategických mestách, s cieľom byť svojim zákazníkom čo najbližšie.

Okrem Galanty kde sa nachádza sídlo spoločnosti s centrálnym skladom, má spoločnosť pobočky v mestách:
Bratislava, Banská Bystrica, Nitra, Trnava, Žilina, Košice, Levice, Šaľa a Komárno.

Predmet činností spoločnosti META-GAS spol. s r.o. pokrýva kompletnú paletu aktivít spojených s predajom a nákupom sortimentu rozsiahleho využitia v oblasti PLYN-VODA-KÚRENIE- SANITA.

K najpredávanejšiemu  sortimentu patria: kotly na plyn a pevné palivo, inštalačný materiál na kúrenie, plyn a vodu, radiátory, sanita, čerpadlá... 
Spoločnosti patrí jedno z prvých miest na slovenskom trhu v oblasti komplexnosti dodávok. META-GAS spol. s r.o. je dlhodobo najväčší
predajca výrobkov Protherm, Vaillant, Sanica, Junkers, Henco, Regulus, Honeywell, Geberit, Purmo, Immergas, Attack, Quantum, Gorenie, Mora, Hopa a Karma na Slovensku.

Zodpovedný postoj je neoddeliteľnou súčasťou k napĺňaniu cieľov spoločnosti. META- GAS  ponúka svojim zákazníkom širokú škálu výrobkov
popredných domácich a svetových výrobcov, bezplatné vypracovanie cenových ponúk, poradenskú činnosť vo všetkých oblastiach podnikania a samozrejmosťou je BEZPLATNÝ rozvoz tovaru na celom území Slovenska.

Spoločnosť robí maximum preto, aby vyhovela požiadavkám všetkých  svojich obchodných partnerov ako sú: veľkoobchodné sklady, malopredajne, montážne a kúrenárske firmy a v neposlednom rade i konečný spotrebitelia.
Neustále sledujeme nové trendy na trhu, ktoré pravidelne zaraďujeme do našej ponuky.
Našim cieľom je zrealizovať Vaše predstavy a budovať dlhodobú vzájomnú spoluprácu.

 

 

Už druhým rokom po sebe nás teší umiestnenie v rebríčku najzdravších firiem v Trnavskom regióne.

                                                              Diplom         Diplom

POTREBUJETE POMÔCŤ?